Kurczak Wielkanocny Obrazki

Podobne podstrony
 
Widzisz posty znalezione dla hasła: Kurczak Wielkanocny Obrazki
Temat: Kazdemu dobrze znana.........FOTO ZABAWA


Poproszę różową landrynkę


Temat: Krótka powieść o Prezesie Karku Jarczyńskim
Dziś pan prezes Karek Jaczyński przyszedł do pracy lekko niewyspany, lecz bardzo podekscytowany. Wczoraj do późnej nocy czytał książkę `E-mail (nie tylko) dla orłów'. W tamtym tygodniu dział IT założył mu internetową skrzynkę pocztową, czy coś podobnego (Jarek nigdy nie był dobry w te klocki).
Z lekkim drżeniem rąk wcisnął przycisk uruchamiający komputer. Twardy dysk zazgrzytał złowrogo, lecz chwilkę później pojawił się dość przyjemny kolorowy obrazek. Zapach kawy unosił się po gustownie urządzonym biurze, w którym jednak nowoczesny komputer, skonfigurowany przez technika IT specjalnie na życzenie, nijak nie pasował do masywnego hebanowego biurka, na którym tradycyjnie leży kilka niedoczytanych egzemplarzy `Waszego dziennika'.

więcej

Niedługo będą święta. Z tej okazji na stole stawia się różne rzeczy. Baranek, króliczek, kurczaczek ... a w tym roku z powodu zmiany opcji politycznej na wielkanocnym stole MA znaleźć się również kaczuszka, a co bogatsi to niech dwie postawią.


Temat: avatarki

Haha Przekonałaś mnie, Moniś
Ja sobie dam Wielkanocny, ale to będzie jakaś pisanka albo łąka z zajączkiem. Jakoś tak nie wydaje mi się, żeby święty obrazek był dobrym pomysłem na avatar internetowy. To mi zalatuje fosforyzującym Jezusem, który świeci jak w dzień nabierze światła...
Jestem tego samego zdania Tzn. nie wyłapałam o co chodzi z fosforyzującym Jezusem , ale poza tym się zgadzam Taka radość w av'ie: zielona trawka, żółty kurczaczek, kolorowe jajeczka, śmieszny króliczek, możliwości wiele Ja w ogóle nawet jak pocztówki wybieram to też idę tym tropem


 
Copyright 2006 MySite. Designed by Web Page Templates